وبلاگ دانیل اسمیت :: اخبار
Xگروه بین المللی HSE IRAN
گروه بین المللی ایمنی بهداشت
وبلاگ دانیل اسمیت :: اخبار

در طی این دوره از انزوا و قرنطینه ، یکی از نگرانی های شما (اهمیت کمتری) ممکن است این باشد که شما قصد دارید در طولانی مدت موهای خود را رنگی و تازه نگه دارید. خوشبختانه ، این زمان بسیار خوبی است که می توانید ظاهر جدیدی از خانه را امتحان کنید ، یا برنامه ریزی بعدی خود را در صورت رسیدن به سالن ایمن کنید. را وارد کنید: موهای لوتوس بیسکوف ، روشی که با الهام از آن ، درست است ، بیسکویت فروتن و فرومایه محبوب اما بیسکوف.

سردرگم؟ فقط توضیح دهید اگر تا به حال یکی از آنها را نخورده اید (که در این صورت قطعاً نمی توانیم دوست باشیم) ، بیسکوف یک بیسکویت کارامل شده خوشمزه است که دارای یک بافت ترد و باورنکردنی و طعم بی نظیری است. آنها غالباً با کافه هایی در کافه های خوب سرو می شوند و بسیار رایج شده اند ، هم اکنون می توانید همه چیز را از بیسکویت ها گرفته تا بچه های کیت بیسکوف گرفته تا بستنی در انگلستان خریداری کنید.

بیسکوف و همچنین شکل ظاهری دلپذیر آنها چیز دیگری نیز دارند: رنگی غنی و گرم که به عنوان یک الهام بخش عالی برای هیچ کس غیر از موهای شما عمل می کند.

شانون گالاچر ، مشاور ارشد نیکولا کلارک در سالنهای جان فریدا می گوید: این روند تغذیه یکی از مواردی است که اکثر ما نیز از آن متناسب است و آن را "کاملاً جهانی" می کند. "این اکثر رنگ ها و چهره های پوستی را مناسب و تکان می دهد."

مارلی خاویر ، استاد رنگی در Josh Wood Color ، موافق است: "Caramel می تواند بر روی تمام رنگ های پوست زیبا به نظر برسد. این کار به خوبی روی کسی انجام می شود که به دنبال رنگی است که غنای آن را داشته باشد اما برنجی ندارد ، بلکه سبک نیست اما بسیار سبک است!"

وی ادامه می دهد: "این یک روش ایمن و در عین حال دعوت کننده برای بازی با رنگ است ، بدون اینکه بیش از حد موها را پردازش کنید ، و یک روش سرگرم کننده و ملایم برای اضافه کردن گرما به مو است."

هر دو رنگ قبول دارند که این ظاهری است که به بهترین شکل در سالن به دست می آید ، به خصوص که می تواند شامل برخی از تکنیک های متخصص باشد. گالاچر خاطرنشان می کند: "این امر با داشتن نکات برجسته و برجسته ، بسته به رنگ اصلی مو ، قابل دستیابی است." "همچنین ، ما همیشه یک تونر را در بالای رنگ توصیه می کنیم تا آن را به همان رنگ / مخلوط تبدیل کند."

با این حال خبر خوب این است که در حالی که همه ما مدتی در داخل گیر کرده ایم ، "شما می توانید تن را در خانه حفظ کنید ،" می گوید Xavier. در واقع رنگهای موی شگفت انگیز در خانه در رنگهای قهوه ای غنی از کارامل قهوه ای با اشاره ای قرمز وجود دارد.

به عنوان مثال Clairol؛ این مارک دارای رنگهای دائمی و عالی در رنگهای گرم و غنی است. فیوای من 6.5G سبکترین قهوه ای طلایی ، 5WR متوسط ​​گرم گرما ، و 8WR طلایی آبرن است.